Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Spełnienie unikalnych potrzeb w zakresie przetwórstwa warzyw

2023-03-23 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Produkty IQF stały się bardziej popularne. Według Marii Vieitez, koordynatora ds. marketingu w firmie OctoFrost, skłoniło to przetwórców owoców i warzyw do rozszerzenia swoich linii produktowych o przetwarzanie bardziej egzotycznych produktów: "Ten trend stworzył okazję dla producentów maszyn do przetwórstwa spożywczego do zaprojektowania sprzętu, który zaspokaja specyficzne potrzeby tych produktów. Każda aplikacja

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem