Tania rosyjska waluta może obniżyć ceny na rynkach azerbejdżańskich
W ostatnich latach sezonowe spadki cen w Azerbejdżanie dla produktów były opóźnione, a w zeszłym roku ceny owoców i warzyw stały się tańsze dopiero pod koniec lata. Niezależni analitycy uważają, że wysokie koszty produktów rolnych wynikają z ich masowego eksportu. Ze względu na umocnienie rosyjskiego rubla w zeszłym roku, ceny sezonowych owoców i warzyw
.
FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.
FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.
Zobacz więcej: Ogólne informacje z rynku owoców