Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Unowocześnienia w Carnarvon Research Station przynoszą efekty i są bodźcem dla lokalnego przemysłu owocowo-warzywnego

2023-03-14 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Rząd Australii Zachodniej inwestuje w modernizację infrastruktury na obszarze nawadniania Gascoyne, aby pomóc producentom owoców i warzyw w optymalizacji produkcji i odbudowie badań i rozwoju rolnictwa nawadnianego.

Minister rolnictwa i żywności Jackie Jarvis odwiedziła odnowioną stację badawczą Carnarvon, aby omówić postępy w sub-tropikalnych owocach i warzywach

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem