Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Uruchomiono portal internetowy do recyklingu styropianu używanego w eksporcie owoców za granicę

2023-09-13 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Rozszerzając swoją działalność na rynkach międzynarodowych, głównie z konserwatorami FarmFresh w celu eksportu brazylijskich owoców, Termotécnica wprowadza portal Recycle EPS.

Portal RecycleEPS.com udostępnia informacje na temat recyklingu EPS/Styrofoam* i jego prawidłowej utylizacji. Dzięki interaktywnej mapie można znaleźć najbliższe punkty zbiórki za granicą, takie jak

>

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem