Każdego miesiąca dzwonimy do kilkuset firm, aby zapytać o ceny. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

Uzyskanie informacji z pierwszej ręki na temat wyzwań i potrzeb bułgarskiego sektora owoców i warzyw

2023-05-15 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Delegacja holenderska odwiedziła Bułgarię w kwietniu, aby zbadać i rozszerzyć możliwości dwustronnej współpracy w zakresie ogrodnictwa. Wizyta była kontynuacją holenderskiej misji ogrodniczej z października 2022 roku. Grupa spotkała się z przedstawicielami bułgarskich producentów owoców i warzyw oraz innych agrobiznesów, rządu, organizacji pozarządowych i instytucji wiedzy.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Zobacz więcej: Ogólne informacje z rynku owoców

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem