Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

W grudniu 2022 r. zapasy 10 największych producentów w UE wyniosły 4 419 513 ton.

2023-08-30 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Trwające zbiory 2022/23 zostały początkowo oszacowane przez WAPA na wielkość bardzo podobną do poprzednich zbiorów; jednak od sierpnia 2022 r. w kilku państwach członkowskich odnotowano dodatkowe susze i fale upałów, które spowodują mniejsze rozmiary owoców, a tym samym niższe ilości. Jak najszybciej dowiemy się, na jakim poziomie poniżej 12 milionów ton będzie wielkość zbiorów w UE.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem