Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

W Maroku spadek produkcji owoców nie przekłada się na wzrost importu

2023-11-09 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Marokańska produkcja owoców przeżywa trudny rok z powodu niekorzystnych warunków klimatycznych. Zwiększyłoby to wielkość importu w celu pokrycia lokalnego popytu, ale obraz jest bardziej skomplikowany, mówi marokański importer owoców El Yazid Bennouna.

Po pierwsze, import owoców ma na celu przede wszystkim pokrycie zapotrzebowania poza sezonem w Maroku, a ostatnie dwa lata nie były wyjątkiem, wyjaśnia

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem