Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

W październiku 2023 r. na terytorium Kuzbass zaimportowano ponad 1 000 ton owoców i warzyw.

2023-11-08 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W październiku 2023 r. urzędnicy Federalnej Służby Nadzoru Weterynaryjnego i Fitosanitarnego w republikach Chakasji i Tuwy oraz w obwodzie kemerowskim - Kuzbass, skontrolowali 1 088,6 ton produktów objętych kwarantanną przy wwozie na terytorium Kuzbass. Import produktów objętych kwarantanną w październiku 2023 r. zmniejszył się o 17% w porównaniu z tym samym okresem w 2022 r.

Główne

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem