Kontaktujemy się w sprawie cen z kilkuset skupami w całej Polsce. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

W szczególności owoce i warzywa stanowiły 41% przychodów Dino Polska.

2024-05-13 00:00
Źródło: Freshplaza.com
Wielka Brytania: Waitrose uhonorowany Królewskim Listem Wymiany od Jego Królewskiej Mości KrólaWaitrose otrzymał Królewski List Wymiany na Handlowców spożywczych oraz na Sprzedawców Wina i Napojów Spirytusowych Jego Królewskiej Mości Króla Karola III. Jest to jedyny Królewski List Wymiany nadany supermarketowi i jedno z pierwszych przyznanych Wymian.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Zobacz więcej: Ogólne informacje z rynku owoców

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem