Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

"W szczególności w segmencie organicznym i Demeter nasz produkt już się dobrze zadomowił"

2023-03-17 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Podczas premiery targowej na targach expoSE w ubiegłym roku firma FPS Flexpack Ltd. odebrała pożądaną nagrodę za innowacyjność swojego papieru pakowego PaperStretch, który jest wykorzystywany jako pozbawiona plastiku alternatywa dla konwencjonalnej folii. Firma z siedzibą w Rastatt postawiła sobie za cel promowanie i wspieranie stosowania zrównoważonych opakowań na owoce i warzywa, mówi dyrektor zarządzający Tobias Kärst.

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem