Codziennie świeże ceny z punktów skupu w całej Polsce. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

Wartość eksportu świeżych owoców i warzyw z USA do całego świata wyniosła 7,0 miliarda dolarów w 2023 roku.

2024-05-15 00:00
Źródło: Freshplaza.com
Rocznik Eksportu Rolniczego Stanów Zjednoczonych na rok 2023 zawiera statystyczne podsumowanie eksportu rolniczego Stanów Zjednoczonych w ciągu roku kalendarzowego 2023, skupiając się na głównych rynkach i głównych towarach. W 2023 roku wartość eksportu świeżych owoców i warzyw z USA na cały świat wyniosła 7,0 miliarda dolarów, co stanowi wzrost o 2 procent od

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Zobacz więcej: Ogólne informacje z rynku owoców

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem