Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Wiatrochrony do ochrony sadów

2023-11-27 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Wiatr jest zawsze czynnikiem pogodowym, którego nie należy lekceważyć w rolnictwie, ponieważ jest w stanie uszkodzić wszystkie plantacje, od drzew, krzewów, a nawet upraw okrywowych. Jeśli gatunek jest delikatny lub ma delikatne części, kwiaty i owoce, gwałtowny ruch powietrza może powodować złamania i urazy spowodowane tarciem liści i samych gałęzi.

Oliwka

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem