Kontaktujemy się w sprawie cen z kilkuset skupami w całej Polsce. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

Wspólna wizja przemysłu i rządu Republiki Południowej Afryki stanowi obiecującą podstawę ekonomiczną.

2024-05-14 00:00
Źródło: Freshplaza.com
Dla branży świeżych owoców w Południowej Afryce działanie samodzielnie i funkcjonowanie w izolacji jest równie przestarzałe jak poleganie na koniach i wozach do poruszania się - mówi Fhumulani Ratshitanga, dyrektor generalny Fruit South Africa (FSA). Fhumulani Ratshitanga, dyrektor generalny Fruit South Africa stwierdza: "Eksportująca świeże owoce o wartości 63 miliardów randów".

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Zobacz więcej: Ogólne informacje z rynku owoców

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem