Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Zakazy dotyczące plastikowych opakowań na nieprzetworzone owoce i warzywa mogą być niezgodne z prawem UE

2024-02-20 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Ocena prawna opublikowana 15 lutego pokazuje, że specjalne zasady dotyczące opakowań z tworzyw sztucznych i zwolnienia dla innych materiałów opakowaniowych omawiane w ramach planowanego rozporządzenia UE w sprawie opakowań (PPWR) są najprawdopodobniej niezgodne z prawem UE.

Zgodnie z raportem, przepisy, które na przykład zabraniają jedynie opakowań z tworzyw sztucznych, wymagają ich ponownego użycia lub zwalniają z podatku papier powlekany

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem