Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Zamykanie tacek bez użycia maszyny pakującej

2024-02-12 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Używając procesu Mulitvac TopCLOSE na etykieciarce, tacki mogą być zamykane w prosty, zrównoważony i atrakcyjny sposób za pomocą etykiet samoprzylepnych - i to całkowicie bez maszyny pakującej. Na targach Anuga FoodTec (hala 8.1, stoisko C10) Mulitvac pokaże, jak działa ten automatyczny proces przy użyciu etykieciarki z przenośnikiem taśmowym L 330.

Jeśli owoce i warzywa nie wymagają

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem