Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Zrównoważony rynek najlepszych owoców organicznych zapewnia dobre ceny

2024-02-12 00:00
Źródło: Freshplaza.com

"Podaż i popyt na rynku owoców ekologicznych są dobrze zrównoważone. Występuje niewielki niedobór. To dobrze", zaczyna Robert Elshof z holenderskiej firmy Elshof Organic Fruit - która uprawia i sprzedaje organiczne owoce - interpretując rynek w połowie stycznia. "Zbiory były znacznie mniejsze niż w innych latach, a zbiory organicznych owoców topowych w całej Europie były jednymi z najmniejszych w historii".

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem