Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Jak przetwórcy orzechów mogą skorzystać z najnowszych technologii sortowania

2023-03-06 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Przetwórcy orzechów wymagają różnych rozwiązań w zakresie sortowania, aby wykonywać różne zadania podczas łuskania, obierania i przetwarzania swoich produktów. Na początku maszyny sortujące zajmują się dość podstawowymi zadaniami. W miarę jak orzechy przesuwają się w górę linii produkcyjnej, sortowniki stają się bardziej zaawansowane i wyspecjalizowane. Dobrym przykładem jest tu proces produkcji migdałów.

"Pierwszym wyzwaniem, przed którym stają zwykle łuszczarki

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem