Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

'Kalifornijskie orzechy włoskie wciąż mają niewykorzystane możliwości'

2023-03-03 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Nowy dyrektor i prezes California Walnut Board i California Walnut Commission, Robert Verloop, który reprezentuje 4,600 plantatorów i handlarzy, utrzymuje, że sektor orzechów włoskich będzie nawigował przez obecne wyzwania.

Podtrzymuje, że jest optymistą co do przyszłości przemysłu orzechowego, zwłaszcza co do niewykorzystanych możliwości w sektorze produkcji. "Final

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem