Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Orzechy laskowe z Oregonu: Spadają zarówno ceny, jak i areał

2023-03-03 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Oregon, w ciągu ostatniego stulecia, polegał na mniej więcej tysiącu rodzin, które sadziły i pielęgnowały około 95 000-100 000 akrów. Oznacza to, że to, co produkują na światowy rynek, robi różnicę. Terry Ross z Hazelnut Growers Bargaining Association: "Wiele gospodarstw "Kiedy ustalaliśmy cenę we wrześniu ubiegłego roku, szacowaliśmy, że zbiory będą ważyć około 80 000 ton. Niepotwierdzone szacunki

>

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem