Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Produkcja portugalskich orzechów włoskich na niższym poziomie w tym sezonie

2023-11-14 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Dostępność orzechów włoskich z Portugalii jest mniejsza. Tiago Mendes Pinto, dyrektor handlowy portugalskiego eksportera orzechów włoskich Nogam, twierdzi, że nie jest to sezon, jakiego się spodziewali: "W sezonie orzechowym mamy zły rok pod względem produkcji. Wolumeny były nieco niższe niż oczekiwaliśmy. Miało to wiele przyczyn. Po pierwsze, doświadczyliśmy nieoczekiwanych

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem