Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Spadek cen i nadwyżka podaży orzechów makadamia to nie wszystko.

2023-05-15 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Spadające ceny i nadpodaż są tematem dyskusji, ale to nie wszystko, co jest złe i ponure, mówi Jillian Laing, dyrektor generalny Światowej Organizacji Makadamia (WMO).

Podtrzymujcie wiarę rolnicy! Możemy się wiele nauczyć od innych branż i mamy wiele nowych możliwości i rynków do zbadania. Może się wydawać, że łatwiej powiedzieć niż zrobić. Bądźmy szczerzy, rolnicy uprawiający makadamię stoją w obliczu więcej

>

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem