Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Zbiory orzechów włoskich w Mołdawii rozpoczną się później i mogą zostać opóźnione

2023-09-22 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W większości regionów Mołdawii rozpoczęły się zbiory orzechów włoskich wczesnych odmian (głównie lokalnej selekcji - "Peschansky", "Kazaku" itp.). Specjaliści ze Związku Stowarzyszeń Producentów Orzechów Mołdawii twierdzą, że w wielu regionach kraju owoce wczesnych orzechów osiągnęły dojrzałość biologiczną od dziesięciu dni do dwóch tygodni temu. Jednak ze względu na fakt, że podczas

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem