Kontaktujemy się w sprawie cen z kilkuset skupami w całej Polsce. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

Argentyński sektor cytrusowy stoi w obliczu dalszych trudności w związku z opóźnionym rozpoczęciem sezonu 2023

2023-05-18 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Argentyński sektor cytrusowy stoi w obliczu dalszych przeciwności po opóźnionym rozpoczęciu sezonu 2023 z powodu suszy, a kraj stoi w obliczu najgorszej na świecie inflacji wynoszącej ponad 100% i wyzwań walutowych. Pomimo tych wyzwań producenci twierdzą, że mają długoterminowe inwestycje i zobowiązania do dotrzymania i będą nadal zaopatrywać światowe rynki.

Według plantatorów owoców cytrusowych i

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Zobacz więcej: Owoce cytrusowe

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem