Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Było duże zapotrzebowanie na sycylijskie pomarańcze, które pozyskujemy wyłącznie z Ribery"

2023-03-24 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Popyt na owoce cytrusowe stopniowo się kończy, powiedział Carlo Salerno z hurtowni w Karlsruhe, Sapros Handels- und Vertriebs Ltd. nas. "Mamy jeszcze pomarańcze z Sycylii, Kalabrii i Hiszpanii. Jednak popyt na nie powoli maleje. W przypadku klementynek jesteśmy obecnie na etapie końcowym z odmianą Nadorcott, co przekłada się również na jakość, w zależności od

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem