Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Cena płacona za marokańskie pomidory importowane do UE wzrosła o 12%

2023-05-18 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Unijny import pomidorów i owoców cytrusowych z krajów trzecich podlega wzmocnionemu monitorowaniu przez Ministerstwo Rolnictwa, Rybołówstwa i Żywności. Dane pokazują niezaprzeczalny wzrost wielkości importu pomidorów do UE z krajów spoza UE w ostatnich latach; głównie z Maroka, ale także z innych krajów śródziemnomorskich, takich jak Turcja i Tunezja.

Pomiędzy wrześniem 2022 r.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem