Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Ceny hiszpańskich pomarańczy w UE wzrosły o 48%

2023-11-17 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Oficjalne dane potwierdzają, że ceny hiszpańskich pomarańczy w tym roku, w którym podaż hiszpańskich cytrusów pozostanie niska, a inflacja nadal obecna, utrzymają się na wysokim poziomie.

W roku, w którym oczekuje się, że ceny będą wyższe niż w roku ubiegłym ze względu na spadek produkcji, rynek owoców cytrusowych rozpoczął się od wyceny pierwszej jakości pomarańczy Navelina między 0,38 a 0,42 euro za kilogram, a

Pomarańcza Navelina jest w tym roku w cenie 0,38 euro za kilogram.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem