Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Jak dotąd, możemy spojrzeć wstecz na przyjemny sezon tureckich cytrusów

2024-02-01 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Na niemieckim rynku hurtowym, obok hiszpańskich i włoskich owoców cytrusowych, tureckie produkty są również przedmiotem aktywnego handlu. "Przy dziennych temperaturach około siedmiu do ośmiu stopni mamy obecnie doskonałą pogodę dla cytrusów, co pozytywnie wpływa na popyt, w tym na tureckie klementynki Murcott. Zaczęliśmy w październiku z pierwszymi Satsuma z Izmiru, a obecnie jesteśmy w fazie

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem