Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Niższa produkcja pomarańczy na Sycylii z powodu złej pogody

2023-03-08 00:00
Źródło: Freshplaza.com

CGA była przekazywana z ojca na syna przez ponad 50 lat, zdobywając zaufanie klientów nie tylko we Włoszech, ale także za granicą w Niemczech, Szwajcarii, Belgii, Chorwacji i na Malcie dzięki swojej tradycji, autentyczności i pasji. "W CGA pracujemy, aby zaoferować wysokiej jakości zdrowe produkty. Uprawiamy i komercjalizujemy owoce cytrusowe, opuncje i warzywa wybrane od najlepszych sycylijskich producentów,"

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem