Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Powrót popytu na pomarańcze z Malty

2024-02-05 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Kampania maltańskich pomarańczy, produkowanych wyłącznie na tunezyjskim półwyspie Cap Bon (który produkuje ponad 75% owoców cytrusowych w kraju), rozpoczęła się około dwa tygodnie temu. Według Mourada Ben Salema, kierownika Med Essor, firmy, która od prawie 15 lat zajmuje się sprzedażą tego wyjątkowego owocu cytrusowego, ten rok bardzo różni się od poprzedniego sezonu.

Sprzedaż pomarańczy maltańskich

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem