Jak się obudzisz, już wiesz — świeże ceny owoców i warzyw na dziś, u nas.

Kup teraz abonament!

Prognoza zbiorów cytrusów w USA w marcu 2024 r. na poziomie 4,85 mln ton

2024-03-29 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Najnowsza prognoza zbiorów owoców cytrusowych w USA (marzec 2024 r.) Na lata 2023/24 wynosi 4,85 mln ton, co stanowi spadek o 1 procent w porównaniu z ostatecznie wykorzystaną sumą 4,9 mln ton w 2022/23 roku. Raport USDA z marca 2024 r., National Agricultural Statistics Service (NASS) Crop Production prognozuje, że krajowi producenci wzrosną o 2,77...

...

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem