Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Wolumeny portugalskich owoców cytrusowych są podobne do ubiegłorocznych

2023-11-13 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Portugalskie owoce cytrusowe wciąż mają przed sobą świetlaną przyszłość. Oprócz pomarańczy liściastej ChOG, która ma już ugruntowaną pozycję na rynku francuskim, klementynki nadal zdobywają udział w rynku. Według Erica Tastayre, dyrektora zarządzającego Apifood, jest to "źródło przyszłości", ponieważ produkty te korzystają z "jakości smaku, która nigdy nie zawodzi". Firma niedawno

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem