Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Marokańskie smocze owoce szukają miejsca na rynku międzynarodowym

2023-03-15 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Marokański producent Sweet Pitaya był wśród pionierów uprawy nowatorskich owoców egzotycznych w Maroku, w tym jego flagowego produktu, smoczych owoców, które wprowadził w 2010 roku, według jego założyciela Omara Lahlou.

Lahlou powiedział: "Biorąc pod uwagę, że subtropikalny klimat regionu Azemmour sprzyja produkcji kilku egzotycznych owoców i że rynek dla

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem