Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

"Rynek produktów egzotycznych unormował się"

2023-03-16 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Po szczytach zarejestrowanych w ostatnim okresie dla różnych owoców egzotycznych, rynek wydaje się teraz ustabilizowany. Konsumpcja jest niższa, a ludzie wykazują zwiększoną świadomość, jeśli chodzi o zakupy.

"Weźmy na przykład brazylijskie limonki. Po miesiącach charakteryzujących się bardzo niskimi cenami na poziomie 3,50-4,00 euro/pakiet jeszcze 10-15 dni temu, teraz rejestrujemy bardziej normalne

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem