Każdego miesiąca dzwonimy do kilkuset firm, aby zapytać o ceny. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

Ceny soku pomarańczowego osiągają nowe rekordowe wysokości.

2024-07-05 00:00
Źródło: Freshplaza.com
Cena referencyjna Expana Benchmark Price (EBP) dla koncentratu soku pomarańczowego w UE osiągnęła poziom 6550 USD/MT dnia 28 czerwca, zwiększając się o 112% w porównaniu do roku poprzedniego. Ten wzrost był motywowany prognozami dotyczącymi niskiej produkcji pomarańczy w Brazylii i w rezultacie ograniczonej dostępności soku pomarańczowego na rynku globalnym. Dnia 10 maja 2024 roku, Fundecitrus, stowarzyszenie

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Zobacz więcej: Pomarańcze

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem