Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Europejski protokół zimnej pomarańczy: rok później

2023-08-11 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Rok temu tony południowoafrykańskich pomarańczy znajdowały się w biurokratycznym zawieszeniu w europejskich portach, przybywając z dokumentacją, która była ważna w momencie wypłynięcia, ale nieważna do czasu dotarcia do Europy.

Ogłoszono nowy protokół sterylizacji pomarańczy w niskich temperaturach z 23-dniowym okresem przejściowym, co skłoniło Republikę Południowej Afryki do złożenia pierwszego w historii sporu w ramach Światowej Organizacji Handlu.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem