Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Hiszpańskie pomarańcze i ogórki na holenderskich aukcjach; absurd"

2024-02-02 00:00
Źródło: Freshplaza.com

"To absurd, że w dzisiejszych czasach holenderskie aukcje sprzedają pomarańcze i inne importowane owoce. Nie mogę się w tym połapać", mówi Gert Lukassen, patriarcha holenderskiej firmy Lukassen AGF. Jest on zaniepokojony rozwojem sytuacji w świecie owoców i warzyw, a oferowanie importowanych produktów na aukcjach uważa za szczególnie kontrowersyjne.

"Spółdzielnia ZON zaczęła od tego, a teraz

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem