Każdego miesiąca dzwonimy do kilkuset firm, aby zapytać o ceny. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

"Nie widzę, aby popyt na pomarańcze do produkcji soku zmniejszał się w ciągu najbliższych pięciu lat."

2024-07-08 00:00
Źródło: Freshplaza.com
Z początkiem sezonu na pomarańcze Midknight Valencia, południowoafrykańska produkcja pomarańczy nabiera rozpędu: pomarańcza ta cieszy się dużym zainteresowaniem na Dalekim Wschodzie i w Europie ze względu na brak nasion. Dlatego właśnie pomarańcze Midknight stanowią prawie 40% plantacji odmiany Valencia w Południowej Afryce, według danych z 2023 roku. "Cena za

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Zobacz więcej: Pomarańcze

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem