Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Polowanie na pomarańcze trwa

2023-11-16 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Większość partii została już zakupiona przez handlowców lub innych włoskich operatorów, więc bardzo trudno jest znaleźć niesprzedane partie pomarańczy w jońskiej części Apulii.

Producent z Palagiano informuje, że "negocjacje były ożywione w ciągu ostatnich kilku tygodni. Popyt jest wysoki i łatwo jest sprzedać całą produkcję. Ceny są wyższe niż w poprzednim sezonie.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem