Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Wczesne rozpoczęcie sezonu pomarańczowego na Florydzie Valencia po huraganach w 2022 r.

2023-02-28 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Sezon na pomarańcze Valencia na Florydzie zaczyna się w tym roku wcześnie, głównie z powodu jesiennych huraganów Ian i Nicole. "Pakownie działają już od kilku tygodni na Valencias i normalnie dopiero teraz byśmy zaczęli" - mówi Adam Roe z Noble Citrus. "Musieliśmy rozpocząć zbiory wcześniej, ponieważ wczesne zbiory pomarańczy były krótkie po huraganach."

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem