Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Wietnamskie pomarańcze z Cao Phong trafiają do brytyjskich sklepów

2023-03-06 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Pomarańcze Cao Phong z północnej prowincji Hoa Binh zostały oficjalnie wystawione na sprzedaż w Wielkiej Brytanii. Oznacza to powrót tego specjału na światowy rynek po ponad 40 latach. Prawie 7 ton pomarańczy Cao Phong, wyeksportowanych oficjalnym kanałem przez firmę RYB Joint Stock Company z siedzibą w Hoa Binh, spełniło rygorystyczne normy jakości, bezpieczeństwa żywności i pochodzenia, w tym przeszło testy na

>

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem