Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Winogrona z Pernambuco najlepiej sprzedają się w Brazylii

2023-03-17 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Wartość brutto produkcji winogron w Pernambuco szacuje się na 1,9 mld R$ (340 mln euro) w 2023 roku, o 1,2% więcej niż w roku ubiegłym. Wynik ten jest najlepszym osiągniętym przez państwo od 2020 roku.

Pernambuco stanowi 0,8% krajowego GPV, zajmując 16 miejsce w Brazylii i czwarte na północnym wschodzie , z prognozowanym wzrostem dla pomarańczy, fasoli rycynowej, manioku, pomidorów i winogron do 2023 roku. The

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem