Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Za sukcesem sezonu rolniczego w Egipcie kryje się widmo strat, które nawiedzało rolników

2023-03-15 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W obliczu niedoboru niektórych produktów rolnych, a także różnego rodzaju problemów w większości krajów pochodzenia, europejscy nabywcy padli na produkty egipskie - mówi Mohamed Shahen z egipskiego producenta Agro Pro.

"W tym sezonie podwoiliśmy nasz eksport brokułów do Europy. Zwiększył się nasz wolumen eksportu pomarańczy i niektórych odmian papryki do przetwórstwa

>.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem