Każdego miesiąca dzwonimy do kilkuset firm, aby zapytać o ceny. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

"Zaczynamy teraz z Valencia Ruby - pomarańczami o pigmentacji, które wyróżniają się na rynku cytrusów w tej porze roku."

2024-07-03 00:00
Źródło: Freshplaza.com
Konsumpcja pomarańczy o barwnym miąższu nadal rośnie, a ich dostępność staje się coraz bardziej zróżnicowana. Hiszpańska firma Valencian Citrus Nostrum nadal zobowiązuje się do zwiększenia produkcji pomarańczy o barwnym miąższu pod markami Red Kalesi lub Beriland Family Taste, pod którymi je sprzedaje.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Zobacz więcej: Pomarańcze

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem