Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

"Zmiany klimatyczne dotyczą wszystkich i każdej uprawy, z wyjątkiem egipskich plantatorów cytrusów"

2023-03-13 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Egipscy plantatorzy cytrusów będą kontynuować kampanię eksportową z programami pomarańczy Valencia, pośród zmian klimatycznych, które są niepokojące dla reszty świata, ale są korzystne dla egipskich cytrusów.

"Zmiany klimatyczne dotknęły wszystkich i każdą uprawę, ale ich wpływ na cytrusy w Egipcie był korzystny. Wzrosła nie tylko jakość i wydajność, ale także

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem