Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Banpeiyu to owoc, który łączy Tajwan i Kumamoto

2023-09-07 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Banpeiyu posiada rekord świata jako największy owoc cytrusowy. Japońska prefektura Kumamoto zapewnia większość japońskich zbiorów, ale owoc ten jest również popularny na Tajwanie, co prowadzi do wielu połączeń między Japonią a wyspą.

Banpeiyu to odmiana pomelo (Citrus maxima) o białym miąższu, uprawiana zarówno w prefekturze Kumamoto, jak i na Tajwanie. Główną cechą charakterystyczną

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem