Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Dobrze zrównoważony rynek czerwonych porzeczek"

2023-08-25 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Do tej pory holenderscy plantatorzy czerwonych porzeczek prawie zakończyli zbiory do przechowywania. "Kilogramy były ogólnie nieco niższe niż w ubiegłym roku, ale dodanie młodych działek może to zrekompensować", mówi Marcel van Lith z The Greenery.

"Starsze działki tracą coraz więcej roślin. Wcześniej odmiana Rovada mogła z łatwością przetrwać 15 lat, ale teraz hodowcy wymieniają je na nowe

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem