Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Carrefour rozprowadził ponad 1400 ton śliwek pochodzenia krajowego.

2023-08-12 00:00
Źródło: Fruittoday.com

Carrefour zwiększa swoje wsparcie dla lokalnych hiszpańskich producentów, opierając swoją ofertę świeżych produktów na lokalnych, sezonowych produktach, tym samym zobowiązując się do lokalnej produkcji w celu zaopatrzenia swoich sklepów, w celu zapewnienia klientom owoców, które są zbierane tego samego ranka i podawane w czasie krótszym niż 48 godzin.

Carrefour umieszcza swoje świeże produkty w centrum swojej oferty świeżych produktów

Carrefour zobowiązuje się do lokalnej produkcji w celu zaopatrzenia swoich sklepów, w celu zapewnienia klientom owoców, które są zbierane tego samego ranka i podawane w czasie krótszym niż 48 godzin.

Więcej. Przejdź do artykułu

Fruittoday.com
Fruittoday.com

"Fruit Today" jest cennym źródłem informacji dla branży świeżych produktów. Jego celem jest połączenie producentów owoców z Europy Południowej z europejskimi kanałami dystrybucji i importu. Artykuły pokrywają cały łańcuch wartości handlu owocami i warzywami, a także firmami działającymi w branży. Magazyn ma roczny nakład 5000 egzemplarzy, dystrybuowanych w krajach takich jak Hiszpania, Niemcy, Wielka Brytania, Włochy, Holandia, Francja, Europa Wschodnia, Chile i Peru. Dystrybucja odbywa się poprzez bezpośrednie subskrypcje i bezpłatną dystrybucję na głównych europejskich targach handlowych.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem