Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Chcemy jeszcze bardziej zintensyfikować nasz program hodowli wiśni i śliwek".

2024-02-01 00:00
Źródło: Freshplaza.com

COT International spogląda wstecz na sukcesy minionego roku i dzieli się swoimi planami i perspektywami na rok 2024, jednocześnie nakreślając trendy jutra. Francuski hodowca z siedzibą w departamencie Gard przeszedł długą drogę i jest obecnie obecny w ponad 30 krajach (30% wzrost i rosnący udział w rynku od początku dekady). Obecnie staje się wiodącym graczem na rynku

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem