Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Chile ustanowiło nowy rekord w eksporcie śliwek, a Uzbekistan wskoczył do pierwszej czwórki na świecie

2023-03-02 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W 2022 roku Chile zaktualizowało swój własny globalny rekord w eksporcie świeżych śliwek z 2019 roku - informują analitycy EastFruit. Chilijscy eksporterzy owoców dostarczyli 158 000 ton świeżych śliwek o wartości 235 milionów dolarów na rynki zagraniczne w 2022 roku. Pod względem wielkości eksport wzrósł o jedną trzecią w ciągu roku i przekroczył poprzedni rekord z 2019 roku o 3 000 ton.

Tym samym Chile zapewniło sobie pozycję lidera na rynku

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem