"Dobre ilości i jakość tegorocznych zbiorów Reine-Claude Label Rouge"
Dziesięć dni później, 26 lipca, rozpoczęły się zbiory śliwek Reine-Claude. Oczekuje się, że w tym roku zostanie zebranych około 1000 ton śliwek klasy Label, dzięki ciężkiej pracy 53 plantatorów zajmujących 77 ha. Kampania przebiega całkiem dobrze po dwóch kolejnych latach mrozów: "Ten rok jest dobry, pomimo kilku gradobić, które uszkodziły niektóre sady i pokiereszowały owoce. Dzięki chłodnym lipcowym nocom,

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.
FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.
Zobacz więcej: Śliwki